W ofercie sklepu internetowego Jaar Stone System znajdą Państwo profesjonalną żywicę poliuretanową oraz taśmy klejące do podłoża, takiego jak naturalny kamienny dywan. Wszystkie materiały znajdujące się w ofercie stosuje firma Jaar Stone System, tworząc kamienne posadzki oraz dywany w Krakowie i w województwie małopolskim.

Podłogi – izolacja

Bardzo ważną rolę odgrywają skuteczne metody izolacji. Do uszczelnienia posadzek polecamy hydroizolację Remmers, która łączy właściwości bezrozpuszczalnikowego szlamu uszczelniającego i bitumicznej powłoki modyfikowanej tworzywami sztucznymi. W szybki sposób uszczelnia i chroni przed wilgocią gruntową. Do przykrycia i uszczelnienia szczelin ruchomych i rozdzielających polecamy taśmę klejącą, uszczelniającą flizelinową i butylową.

Spoiwo żywiczne poliuretanowe do poziomów

Nasz sklep ma dla Ciebie również spoiwo żywiczne poliuretanowe do kruszyw i baz mineralnych. Bezbarwne spoiwo służy do formowania twardych i elastycznych powłok lakierniczych, odpornych na czynniki mechaniczne i chemiczne. Przeznaczona jest do stosowania na bazach mineralnych, betonie, asfalcie i drewnie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4