profile balkonowe, (okapniki) i profile do wykończeń stopni schodowych, łączniki profila, narożniki listwy wykończeniowe,

W ofercie Jaar Stone System znajdują się materiały wykończeniowe: profile aluminiowe balkonowe i do wykończeń stopni schodowych, łączniki profila, narożniki listwy wykończeniowe, które można stosować do powierzchni typu kamienny dywan lub do płytek podłogowych np. jako zakończenie krawędzi schodów. Wykorzystasz je także jako uzupełnienie obróbek blacharskich na tarasach i balkonach.

Przeznaczenie

Profile, łączniki, listwy wykończeniowe i narożniki firmy Jaar Sone System tworzącej kamienne dywany, nadają się do podłogi czy posadzki. Wszystkie z profili dostępnych w naszej ofercie sklepu są specjalnie przygotowane do zastosowania do posadzek żywicznych.

Właściwości

Każdy łącznik, narożnik i każda listwa wykończeniowa wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Zapewniona jest im pełna odporność na korozję i szczelne zespolenie z warstwą izolacyjną. Dzięki specjalnym kształtom, części umożliwiają skuteczne odwodnienie.

Wysoka jakość wykończenia

Z produktami, oferowanymi przez nasz sklep wykończysz również położone płytki oraz krawędzie schodów. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość i estetykę wyglądu, a także wydajny sposób odprowadzania nadmiaru wody. Działamy w Krakowie i na terenie Małopolski.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27