Profesjonalnie wykonany naturalny kamienny dywan, doskonale zaprezentuje się na tarasie, balkonie lub też podjeździe. Jest bardzo praktyczny, można z niego korzystać cały rok. Zależy nam na jakości i pięknie oferowanych przez nas materiałów. Mamy dla Państwa otoczaki z polskiego marmuru w różnych odcieniach, sprzedawane przez nasz sklep w czterech frakcjach.

Polski materiał

Naturalne polskie kruszywo kamienne, rzeczne ze skały marmurowej. Dostępne w frakcji 2-8 mm, 3-5 mm, 3-8 mm oraz 4-8 mm. Selekcjonowane, wielokrotnie płukane, otaczane i suszone, pakowane w worki foliowe po 25 kg. Materiał rzeczny stosowany przy wykonaniu dekoracyjnych posadzek. Przy użyciu kruszywa zalecamy zakup żywicy JAAR, która jest w 100% odporna na promieniowanie UV.

Rodzaje

W naszym sklepie dajemy Ci do wyboru kilka rodzajów materiału, w zależności od kolorystyki i wielkości otoczaków. Polecamy Ci odcienie beżu i szarości. Wszystkie elementy składowe poddawane są precyzyjnej i specjalistycznej obróbce. Świetne rozwiązanie na taras, balkon, podjazd. Działamy w Krakowie i Małopolsce.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3