Starannie i profesjonalnie wykonany naturalny kamienny dywan na tarasie, balkonie lub też podjeździe przed domem, doskonale się prezentuje oraz jest bardzo praktyczny z perspektywy całorocznego użytkowania. Stawiamy na prostotę i piękno oferowanych przez nas materiałów. Proponujemy Państwu szlachetne otoczaki z marmuru w różnych odcieniach, które sprzedaje nasz sklep w dwóch frakcjach.

Rodzaj materiału

Kruszywo kamienne włoskie, naturalne, marmurowe. Dostępne w granulacji 2-4 mm oraz 4-8 mm. Selekcjonowane, wielokrotnie płukane, otaczane i suszone, pakowane w worki foliowe po 25 kg. Materiał stosowany jest przy wykonaniu dekoracyjnych posadzek. Przy użyciu materiału zalecamy zakup żywicy JAAR, która jest w 100% odporna na promieniowanie UV.

Oferta

Odnajdziesz w naszym sklepie różne rodzaje i kolory otoczaków. Zanim trafiły do sprzedaży przeszły profesjonalną selekcję i obróbkę. Precyzja i jakość specjalistycznej obróbki gwarantują niezwykłą trwałość materiału. Polecamy na taras, balkon lub podjazd. Jaar Stone System to bezpośredni dostawca kruszywa, który działa na terenie Krakowa i Małopolski.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23