KAMIEŃ NATURALNY

Rewelacyjna posadzka zastępująca wszelkiego rodzaju wykładziny, które są ciężkie do utrzymania w czystości przez gromadzenie się w nich kurzu. Rozwiązaniem tego problemu jest naturalny kamienny dywan na bazie otoczaków marmurowych albo kwarcowych.

Rodzaje

Kruszywa oferowane przez nas to marmurowe lub kwarcowe otoczaki. Dostarczymy Ci precyzyjnie wyselekcjonowane i obrobione kruszywo w wielu kolorach oraz gramaturach. Biele, szarości, beże oraz głębokie czernie pozwolą ci stworzyć swoją własną, unikalną mozaikę.

KAMIEŃ NATURALNY I BARWIONY

Świetna alternatywa dla trudnych do czyszczenia tradycyjnych wykładzin. Ich zdecydowanym minusem jest fakt gromadzenia się w nich kurzu i niebezpiecznych dla alergików roztoczy. Kamienne dywany i posadzki to podłogi stworzone na bazie otoczaków to najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie dla poszukujących unikalnych pomysłów.

Materiały

Oprócz naturalnych, mamy również otoczaki barwione. Szeroki wybór pozwala Ci na dostosowanie rozwiązania do kolorystyki budynku i dopasowania go do Twoich indywidualnych preferencji.